O nas

NEW STANDARD / O nas

F.H.U. New Standard

Zajmujemy się najnowocześniejszymi systemami grzewczymi i wentylacyjnymi.

Firma działa od 2005 roku. Od samego początku staraliśmy się wykorzystywać w pracy najnowsze zdobycze technologii.

Budujemy nowoczesne kotłownie pelletowe oraz kotłownie oparte o pompę ciepła wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania liderów w dziedzinie ogrzewania. Nasze instalacje powstają na bazie nowoczesnych urządzeń, które nie tylko spełniają swoją funkcję, ale są bezawaryjne i ekologiczne. Kotłownie od zawsze kojarzone były z pomieszczeniem brudnym, to już przeszłość. Naszą wizytówką są kotłownie które wyglądają elegancko i do tego są bardzo czyste.

Wykonujemy również nowoczesne, wydajne i ciche systemy wentylacji mechanicznej odzyskiem ciepła. Tworzymy je przy użyciu najnowocześniejszych materiałów z powłokami antybakteryjnymi, by przez lata pozostały czyste. Stosujemy wydajne i energooszczędne centrale, które pozwolą Ci zminimalizować wydatki na wentylację. Zastosowane w nich systemy odzysku ciepła, wilgoci i filtracji zanieczyszczeń stworzą dla Ciebie idealne warunki w Twoim domu. Tak byś mógł oddychać w nim pełną piersią.

Połączenie obu powyższych technologi w jednej kotłowni pozwala najlepiej zoptymalizować koszty. Pompa ciepła i rekuperacja to systemy, które wzajemnie mogą się wspomagać, tak by jak najlepiej wykorzystać energię i zmagazynowane ciepło. Jeśli szukasz takich nowoczesnych, wydajnych i ekologicznych rozwiązań to dobrze trafiłeś.

Nasze statystyki

Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Słuchamy naszych klientów i staramy się sprostać ich indywidualnym potrzebom.

100%
Odebranych telefonów
99%
Zadowolonych klientów
82%
Zleceń wykonanych przed terminem
3%
Klientów zgłaszających uwagi